کارگاه عملی مبانی دستگاه جذب اتمی

مجتمع آزمایشگاهی تحقیقاتی شایان گستر آزما در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان در نظر دارد کارگاه عملی مبانی دستگاه جذب اتمی را در اردی بهشت ماه 95 در این مرکز برگزار نماید. لذا از کلیه محققین و دانشجویان دعوت به عمل می آید تا در این کارگاه یک روزه حضور به هم رسانند. هزینه شرکت در این دوره 300/000 ریال می باشد. مدرس دوره تئوری سرکار خانم سیده سمیه عبدالمنافی و مدرس بخش عملی سرکار خانم فاطمه اسماعیلی نژاد می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های آزمایشگاه تماس حاصل نمایید.

متن کامل

آئین افتتاح دفتر تدوین استانداردهای ملی

آئین افتتاح دفتر تدوین استانداردهای ملی با حضور جناب آقای مهندس اباذری معاونت محترم تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد در روز دوشنبه 17 / 12 / 94 در مجتمع تخصصی شایان گستر آزما صورت پذیرفت. در این مراسم جناب آقای فرزانه رئیس محترم سازمان ملی استاندارد استان قم به همراه معاونین و کارشناسان نیز حضور داشتند. طی این افتتاحیه مجتمع تخصصی شایان گستر آزما به عنوان مرکز تدوین استانداردسازی، کار خود را رسما آغاز کرد.

متن کامل

افتتاح رسمی آزمایشگاه تخصصی همکار شایان گستر آزما

آزمایشگاه تخصصی همکار شایان گستر آزما به صورت رسمی در روز یکشنبه 25 / 11 / 94 توسط استاندارمحترم قم افتتاح شد. در این مراسم جناب آقای صادقی استاندار قم، جناب آقای دلاوری معاون سرمایه گذاری استاندار، جناب آقای رضوی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، جناب آقای مهندس موسوی مدیر کل تأمین اجتماعی، جناب آقای دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی، جناب آقای مهندس فرزانه رئیس سازمان استاندارد به همراه کارشناسان سازمان، جناب آقای ذاکری مدیر کل صنایع و معادن استان و... حضور داشتند.

متن کامل

بازيد مدیریت محترم اداره کل استاندارد استان قم

جناب آقاي مهندس فرزانه مدير كل استاندارد استان قم و هیئت همراه طي بازديدي در مورخ 94/08/10 از مجتمع آزمايشگاهي تخصصي شايان گستر آزما بازدید به عمل آوردند. ایشان علاوه بر تقدير و تشكر از تاسيس اين مجتمع، با مسئولين و مديران فني اين آزمايشگاه به گفت و گو نشستند. آقای مهندس فرزانه در اين بازيد ابراز اميدواري كردند كه با تاسيس اين مجتمع تخصصي بتوانيم گامي مهم در راستاي اعتلاي صنعت استان و آموزش نيروهاي متخصص برداريم.

متن کامل

بازدید مسئولین اداره صنایع و معادن استان قم

روز یکشنبه در تاریخ 30/1/94 مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت قم جناب آقای ذاکری به همراه آقای مهندس رضوی معاون محترم استاندار، آقای مهندس خوشنویسان مشاور سازمان صنعت و معدن، جناب آقای آوری فر مدیرکل سرمایه گذاری استانداری و هیئت همراه از آزمایشگاه شایان گستر آزما بازدید به عمل آوردند.

متن کامل

بازدید مدیر کل گمرکات استان قم

در روز شنبه 19/2/94 جناب آقای مهندس هاشم زاده به همراه معاونین و تنی چند از کارشناسان اداره گمرک استان ازین آزمایشگاه بازدید کردند. فرآیند این بازدید افزایش روابط متقابل بین گمرک و این مرکز و نیاز گمرک جهت افزایش دامنه در بخش نفتی بود.

متن کامل

بازدید معاون غذا و دارو استان قم

روز شنبه در تاریخ 23/3/94 جناب آقای دکتر میلانی معاونت محترم غذا و دارو استان به همراه کارشناسان آزمایشگاه اداره غذا و دارو از این مرکز بازدید به عمل آوردند. ایشان ضمن اظهار خرسندی از عملکرد این مرکز نسبت به اخذ مجوز در بخش های مختلف و نیاز استان در این زمینه ها نکاتی را بازگو کردند.

متن کامل